مدیر فروش خانم مشکات: 09129238456

صدف معدنی شکری چیست و چه کاربردهایی دارد؟

آنچه می‌خوانید:

در بیشتر مواقع که نام صدف را می شنویم اولین چیزی که به ذهنمان می رسد صدف دریایی است. در صورتی که علاوه بر صدف دریایی نوع دیگری نیز وجود دارد که به آن صدف معدنی گفته می شود. این نوع صدف ها مزایا و کاربردهای بسیار زیادی داشته و در سایز های مختلفی نیز تولید می شوند. از نظر سایز می توان صدف معدنی را به 4 دسته صدف معدنی شکری، صدف معدنی پودری، صدف معدنی گرانولی و مش تقسیم می شوند.

سایز این محصولات را با توجه به کاربردی که دارند تعیین می کنند. با این مطلب از پویافید همراه باشید تا در ادامه شما را با یکی از انواع صدف معدنی یعنی صدف معدنی شکری و کاربردهای آن آشنا کنیم.

صدف معدنی چیست ؟

ممکن است در ابتدا این سوال برای شما پیش آمده باشد که صدف معدنی چیست و چگونه بدست می آید؟ در پاسخ به این سوال می توان گفت که صدف معدنی یکی از غنی ترین منابع کلسیم می باشد که با توجه به فشار و زمانی که برای ایجاد آن صرف شده است بسیار خالص بوده و هیچ آلودگی ندارد. به همین دلیل طرفداران زیادی داشته و از آن برای تامین کلسیم و تغذیه طیور در خوراک طیور بسیار استفاده می شود.

وجود صدف معدنی در خوراک طیور سبب شده است که هضم خوراکشان آسان تر شده و هیچ آسیبی نیز به گلوی آن ها وارد نشود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این محصول می توانید به صفحه صدف معدنی مراجعه کنید.

صدف معدنی چیست؟

همانطور که در بالا نیز گفتیم صدف های معدنی با توجه به کاربردی که دارند در سایز های محتلفی تولید می شوند که یکی از آن ها صدف معدنی شکری می باشد. از جمله کاربردهای این محصول می توان به مصارف فارم های گوشتی و پلت و مرغ تخمگذار جوان و همچنین بلدرچین اشاره کرد. بنابراین کاربردهای صدف معدنی در موارد زیر می باشد :

کاربردهای صدف معدنی شکری
مرغ تخمگذار
مرغ گوشتی
بلدرچین
بوقلمون
شتر مرغ
و…
کاربردهای صدف معدنی شکری

فروش پودر صدف معدنی شکری

صدف معدنی شکری تولید شده در گروه بازرگانی پویافید با توجه به کیفیت بسیار بالا و قیمت مناسبی که دارد در بسیاری از کارخانه های تولید خوراک دام و طیور مورد استفاده قرار می گیرد. ما سال هاست که با کیفیت بالای محصولات خود توانسته ایم خود را اثبات کنیم. شما نیز می توانید با یک بار استفاده از صدف معدنی های تولید شده توسط ما و مقایسه آن ها با سایر مراکز تولید صدف معدنی به کیفیت بالای آن ها پی ببرید.

جمع بندی

با توجه به مطالب گفته شده در میابیم که وجود صدف معدنی در خوراک طیور برای تامین کلسیم بدن آن ها به طور سالم بسیار ضروری می باشد. اما باید توجه لازم و کافی داشت که از مراکزی معتبر، با قیمت هایی مناسب اقدام به خرید آن بکنید. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با صدف معدنی شکری و نحوه خرید آن می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *